• Pakiety badań.

Zdrowie jest najważniejszym co masz. Zadbaj o siebie robiąc badania profilaktyczne regularnie aby monitorować stan swojego organizmu. Pomogą Ci w tym pakiety badań dopasowane do Twoich potrzeb.

W maju i czerwcu oferujemy trzy profile diagnostyki laboratoryjnej:

– diagnostyka tarczycy,

– diagnostyka kardiologiczna

– diagnostyka wątroby.

Badania wchodzące w skład Profilu Tarczycowego to: TSH, FT3, FT4, cholesterol całkowity. Wykonując te badania możesz zbadać jak funkcjonuje Twoja tarczyca, a lekarz w prosty sposób będzie w stanie dobrać odpowiednie dawki leków i kontrolować proces leczenia. Profil endokrynologiczny sprawdzi się idealnie przy dolegliwościach związanych z niedoczynnością lub nadczynnością tarczycy.

Profil wątrobowy: badania, które wykonasz w ramach tego pakietu to: ALT, AST, Bilirubina całkowita, fosfataza alkaliczna, GGTP, albumina. Te kompleksowe badania krwi pomogą Ci zdiagnozować dolegliwości ze strony wątroby i dróg żółciowych.  Wyniki powyższych kilku badań laboratoryjnych są niezwykle przydatne w diagnostyce układu pokarmowego.

Profil kardiologiczny: zwiera badania, sprawdzające kondycję naszego serca oraz układu krążeniowego takie jak:  morfologia, OB, ogólne badanie moczu, glukoza, lipidogram, kreatynina, mocznik, potas, ALT, AST. Jeśli Twój stan się ostatnio pogorszył ten pakiet jest dla Ciebie. Profil kardiologiczny sprawdzi się nie tylko w przypadku monitorowania chorób przewlekłych ( np. nadciśnienia, miażdzycy itp.) ale również w ocenie ogólnej kondycji organizmu.

W w maju i kwietniu 2023 r. pakiety są w obniżonej cenie o 35% (w porównaniu do ceny obowiązującej przy wykupieniu każdego badania osobno).

Koszt Profilu tarczycowego to 75 zł, Profilu wątrobowego 60 zł a Profilu kardiologicznego 127 zł

 

Zapraszamy do punku pobrań od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30-11.30

Możesz też umówić się na dogodny termin telefonicznie pod nr 22 644 50 55

Specjaliści działu

  • Kontakt z natolmedic