• Czynne: Pon - Pt 7:30 - 19:00
  • ul. Belgradzka 5 (Metro Natolin), 02-792 Warszawa
22 644 50 55, +48 537 450 511
  • Edyta Wojciechowska-Malke
Specjalista NatolMEDIC

Edyta Wojciechowska-Malke – jestem coachem, dietetykiem oraz naturoterapeutą. Po uzyskaniu tytułu magistra ekonomii, ukończyłam studia podyplomowe coachingu i mentoringu Uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, oraz Laboratorium Psychoedukacji. Jestem także absolwentką „Programu Transformacji Życia” w Hippocrates Health Institute (Floryda, USA). Od lat zdobywam z pasją wiedzę oraz umiejętności związane z wykorzystaniem naturalnych metod do zwiększenia odporności organizmu człowieka zwłaszcza w trakcie leczenia takich chorób jak cukrzyca, nowotwór, Choroba Leśniowskiego Crohna, ropiejące zapalenie jelit, oraz wiele innych współcześnie występujących chorób.

Prowadząc pacjenta zwracam szczególną uwagę na stan emocjonalny, który jest niezwykle ważny w drodze do odzyskiwania zdrowia. Prowadzę pacjenta pod kątem wzmocnienia psychicznego emocjonalnego łącznie z całym programem terapeutycznym na poziomie dietetyki i suplementacji. Holistyczne podejście jest według moich doświadczeń najszybszą drogą do odzyskania zdrowia.

Zajmuje się układaniem diet miedzy innymi:

* detoksykującymi organizm po leczeniu chemioterapią,

* diet dla sportowców,

* diet osobom z nadwaga oraz otyłością,

* diet dla osób z problemami jelitowymi,

* diet dla osób z problemami przewodów żółciowych,

* diet dla osób zmagających się z anemia,

* diet dla wegetarian oraz wegan,

Moi Pacjenci szybko odzyskują równowagę metaboliczną, a ich system immunologiczny w krótkim czasie staje na wysokości zadania aby z łatwością pokonywać wiele dolegliwości. Moją inspiracją jest człowiek, a moje  motto to: „żyć pełnią życia, kochać całym sercem, spełniać marzenia, uleczać nieuleczalne”. Hasło to realizuje zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Jestem Laureatką Bizneswoman roku 2010, a także  Diamentu Forbesa.Posiadam bogate doświadczenie w pracy z osobami różnych profesji, w tym m.in. z kadrą zarządzającą i z przedsiębiorcami, którzy stanowią grupę najbardziej narażoną na stres. To właśnie chroniczne napięcie jest przyczyną wielu z chorób cywilizacyjnych, które, jako naturoterapeuta, pomagam skutecznie likwidować. Sama z sukcesem odzyskałam zdrowie, pozbywając się naturalnymi metodami niezwykle trudnych do wyleczenia schorzeń – Hashimoto i choroby Leśniowskiego-Crohna.

Stale rozwijam swoje kwalifikacje i umiejętności oraz współpracuje z lekarzami i specjalistami naturoterapii z Niemiec i USA.

Poprzez odpowiednią motywację i coaching, opracowanie spersonalizowanego sposobu odżywiania i suplementacji, pomagam swoim Klientom i Pacjentom nie tylko zwalczać niezwykle trudne do pokonania choroby, ale też osiągać cele osobiste i zawodowe.

 

 

  • Kontakt z natolmedic